Nasze produkty

new-trunk-liner
oferta

Trunk Liner

DUŻE MOŻLIWOŚCI, ASEPTYCZNOŚĆ

Zobacz szczegóły
cube-liner
oferta

Cube Liner

DO WYMAGAJĄCYCH ZASTOSOWAŃ

Zobacz szczegóły
easy-fill
oferta

Easy Fill

PROSTOTA I HIGIENA

Zobacz szczegóły
pillow-liner
oferta

Pillow Liner

OSZCZĘDNOŚĆ I HIGIENA

Zobacz szczegóły

Nasze produkty doskonale sprawdzają się w branżach przemysłu:

Awesome Image

Farmaceutyczny
i Kosmetyczny

Więcej
Awesome Image

Przemysł
Chemiczny

Więcej
Awesome Image

Przemysł
Spożywczy

Więcej


Awesome Image

Krótko
O nas

Peak Packaging Poland Sp. z o.o. jest wieloletnim projektantem i producentem worków foliowych do zastosowań przemysłowych.

Obsługujemy klientów użytkowników systemu oraz dystrybutorów na całym świecie i cieszymy się znakomitą reputacją za serwis, jakość oraz innowacyjność. Peak Packaging Poland Sp. z o.o. powstała w reakcji na zapotrzebowanie klientów dotyczące nietypowych, wyspecjalizowanych produktów.

Więcej

Wkłady foliowe do transportu płynów muszą cechować się odpowiednią trwałością, odpornością na działanie czynników zewnętrznych oraz spełniać rygorystyczne normy higieniczne. Producent worków foliowych Peak Packaging dostarcza wkłady, które ze względu na swoją jakość nadają się do wykorzystania w każdej branży przemysłu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i wysokogatunkowych surowców.

Czytaj więcej

Producent opakowań foliowych z szerokim asortymentem

Posiadamy szeroki asortyment wkładów, w tym są liczne worki foliowe. Producent zadbał o to, aby każde przedsiębiorstwo mogło bez przeszkód zaopatrzyć się w potrzebne mu opakowania, które mogą być wykorzystywane do transportu płynów w każdej gałęzi przemysłu.

Posiadamy:

  • opakowania foliowe do płynów,
  • duże pojemniki, kontenery z foliowym wkładem (DPPL/IBC),
  • opakowania foliowe z systemem Easy fill,
  • opakowania transportowe typu Trunk liner,
  • worki bag-in-box,

Jako nowoczesny producent opakowań transportowych produkujemy także zawory tzw. Tamper Evident, które za sprawą plomby zabezpieczają zapakowaną żywność przed ingerencją osób trzecich.

Opakowania foliowe Producent z certyfikatami

O jakości produktów oraz fachowym podejściu świadczą przyznane nam certyfikaty. Zostaliśmy akredytowani przez BRCGS PM oraz FDA/IMS – międzynarodowe standardy bezpieczeństwa żywności i opakowań do żywności. To najlepszy dowód na to, że tworzymy wysokogatunkowe opakowania foliowe. Producent Peak Packaging jest doceniany przez klientów, cieszymy się opinią niezawodnego dostawcy worków foliowych dla każdej gałęzi przemysłu: od spożywczego oraz mleczarskiego, przez chemiczny, kosmetyczny i farmaceutyczny, aż po piwowarski czy związany z ogólnie pojętą produkcją napojów.

Wkłady foliowe chronią produkt i jednocześnie utrzymują pojemniki IBC lub plastikowe kontenery czyste i gotowe do ponownego użycia. Jako producent opakowań transportowych doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że produkty żywnościowe muszą zachować wszystkie swoje walory podczas transportu. Dlatego nasze wkłady chronią produkt przed utlenianiem, wilgocią i kontaminacją.

Producent opakowań foliowych z konkurencyjnymi cenami

Dzięki sprawowaniu kontroli nad każdym etapem produkcji producent worków foliowych Peak Packaging jest w stanie utrzymać konkurencyjność także w tym zakresie. Dotyczy to zwłaszcza opakowań nietypowych, o specjalistycznym zastosowaniu, które powstają w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Bartoszycach.

Jeśli interesują Państwa profesjonalnie wykonane opakowania foliowe, producent Peak Packaging jest odpowiednim wyborem. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi przedstawicielami w Polsce, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych produktach oraz dokonać zamówienia.

Opinie naszych klientów

Ostatnie Aktualności

News

FOOD SAFETY CONGRESS 2022

IX Kongres Bezpieczeństwa Żywności - 27 października 2022 roku w Hotelu Arche, Al. Krakowska 237 w Warszawie.

Zobacz więcej
News

Targi Cosmoprof 2022 w Bolonii

Dziękujemy za wizytę na targach Cosmoprof 2022 w Bolonii.

Zobacz więcej
News

Targi CFIA 2022 Rennes Francja

CFIA 2022 8-10 marca 2022r. Rennes Francja

Zobacz więcej

Skontaktuj się z nami

Zawsze chętnie służymy pomocą.