Witamy na stronie

Telefon:

+48 89 762 02 41

Poniedziałek - Piątek:

8:00 - 16:00

E-mail:

sales@peakpackaging.pl
Po latach badań i finansowych nakładów Peak Liquid Packaging LTD z przyjemnością informuje, że nasz zawór DIN50 jest wreszcie dostępny.

 

Od roku w związku z epidemią wywołaną przez Covid-19, trudno mówić o sprzyjających biznesowi okolicznościach. Jak większość firm, robimy wszystko by utrzymać dotychczasową dynamikę rozwoju firmy. Tym samym kontynuujemy prace wdrożeniowe i badawcze, by móc zaoferować innowacyjne rozwiązania, do których przyzwyczailiśmy naszych odbiorców.

 

Ostatnio zakończyliśmy testy zaworu DIN50. Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że jest już dostępny w sprzedaży.

 

Prezes Peak Packaging Robert Wheatley powołał dla tego projektu zespół specjalistów z Polski i Wielkiej Brytanii. Robert Wheatley uznał projekt za bardzo interesujący i na tyle ważny, że zaangażował się w niego osobiście.

 

Aby uzyskać potwierdzenie, że wizja naszych inżynierów i techników jest słuszna, wysłaliśmy 150 zaworów do naszych Klientów w oczekiwaniu na Ich opinię.
Odbiór był bardzo pozytywny, z tym większym spokojem wypuszczamy ten produkt na « szerokie wody ».

 

Aktualnie zrealizowaliśmy pierwsze dostawy wkładów foliowych wyposażonych w zawór Peak DIN50 do Francji, Hiszpanii, Czech, Polski i innych miejsc gwarantując konkurencyjną cenę i najwyższą jakość kontrolowaną na naszej linii produkcyjnej.

 

Intensywnie pracujemy nad wprowadzeniem w najbliższych tygodniach kołnierza wlewowego typu Camlock, co pozwoli na uzyskanie całkowitej samowystarczalności.

 

W najbliższej przyszłości będziemy inwestować w kolejne koncepcje i projekty. W końcu właśnie to sprawia, że Peak Packaging jest jednym z wiodących producentów worków i komponentów, nie tylko w Wielkiej Brytanii i w Polsce, ale na całym świecie.

 

Jeszcze raz dziękujemy naszym Klientom, współpracownikom, prezesowi Robertowi Wheatley i wszystkim, którzy przyczynili się bezpośrednio lub pośrednio do realizacji tego projektu.


Ostatnie Aktualności

News

Targi CFIA 2022 Rennes Francja

Zapraszamy na nasze stoisko 9-E4 w hali 9 podczas targów CFIA 2022, które odbędą się w dniach 8-10 marca 2022 roku w Rennes, Francja.

Zobacz więcej
News

Zawór DIN50 już dostępny

Po latach badań i finansowych nakładów Peak Liquid Packaging LTD z przyjemnością informuje, że nasz zawór DIN50 jest wreszcie dostępny.

Zobacz więcej
News

Dziękujemy za odwiedzenie stoiska

Dziękujemy za odwiedzenie stoiska Peak Packaging na Warsawpack w Nadarzynie

Zobacz więcej


Nasze Certyfikaty

Jesteśmy akredytowani przez BRC IoP oraz FDA/IMS.

certyfikat certyfikatOpinie naszych klientów

Skontaktuj się z nami

Zawsze chętnie służymy pomocą.

Zadzwoń

+48 89 762 02 41

Email

sales@peakpackaging.pl