ul. Inwestycyjna 5

11-200 Bartoszyce

Telefon

+48 89 762 02 41

E-Mail

sales@peakpackaging.pl

15-lecie firmy Peak Packaging Poland

Peak_Packaging_zaproszenie_family_day_internet

Rok 2023 jest dla nas niezwykle przełomowy – obchodzimy bowiem 15 lecie istnienia firmy Peak Packaging w Polsce. Wprawdzie do pełnoletności jeszcze nam brakuje, ale nie stoi to na przeszkodzie całorocznego świętowania. Przed nami huczne obchody kryształowej rocznicy istnienia firmy. Z tej okazji organizujemy dużą imprezę dla naszych pracowników oraz ich rodzin, z udziałem naszych brytyjskich partnerów. Dużo wspomnień, wzruszeń, świetnej zabawy oraz artystyczno-muzycznych atrakcji – to wszystko czeka na nas już w sierpniu!

Firma Peak Packaging wystartowała z produkcją w Polsce w 2008 roku. Od tego momentu rozbudowaliśmy nasz zakład produkcyjny dwukrotnie, a nasze zdolności produkcyjne zwiększyły się o kilkaset procent. Rozwijamy się dalej, wkraczamy z naszymi opakowaniami na nowe rynki, optymalizujemy produkcję – jednym słowem idziemy z duchem czasu!

15 rocznica istnienia firmy jest dla nas wydarzeniem bardzo istotnym – potwierdza naszą stabilną pozycję na tle konkurencji i umacnia nas w przekonaniu, iż ciężka praca, a także przełomowe decyzje zaowocowały uznaniem wśród producentów opakowań oraz naszych wieloletnich odbiorców.

Naszym pracownikom oraz tym wszystkim, których spotkaliśmy na swojej dotychczasowej drodze – BARDZO DZIĘKUJEMY! Nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy, gdyby nie Wy.

Fotorelacja z obchodów rocznicy już wkrótce!

Peak_Packaging_zaproszenie_family_day_internet-724x1024
Skip to content