group_9199-q3hqav2hfij7ik4sii2afo1zeo7hdryyil2hj93fgg
Krótko o nas​

Europejski lider w produkcji wkładów foliowych do systemu IBC

Jesteśmy jedynym w Europie producentem wkładów foliowych, posiadającym dwa oddzielne zakłady produkcyjne wytwarzające wysokiej jakości produkty.

Dostarczamy opakowania dla przemysłu spożywczego, mleczarskiego oraz branży kosmetycznej, farmaceutycznej i chemicznej.

Nasze zakłady produkcyjne w Anglii i Polsce dostarczają produkty do firm w Azji, Europie, USA oraz na Bliski Wschód.

Mamy również możliwość produkowania worków typu „Bag in the Box”, zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla klientów, niezależnie od wymaganego rozmiaru worka.

Produkujemy własne zawory i jako jedyni w Europie dostarczamy w pełni higieniczne i zgodne z normą BRCGS wkłady do systemów IBC.

Angażujemy się w innowacyjne projekty. Byliśmy jedną z pierwszych firm w Anglii, produkującą wkłady do systemu IBC. Nieustannie współpracujemy z poszczególnymi branżami, aby sprostać ich wymaganiom produkcyjnym.

Nasze Certyfikaty

Jesteśmy akredytowani przez BRCGS PM oraz FDA/IMS.

Działalność charytatywna

Peak z wielkim zaangażowaniem wspiera akcje charytatywne, zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Nigerii. Jesteśmy dumni z naszego udziału w odbudowie i renowacji ATTA COMMUNITY PRIMARY SCHOOL w mieście Imo State w Nigerii. Nasz dyrektor generalny Robert Wheatley wraz z żoną Juliet osobiście nadzorowali renowacje szkoły w 2014 roku, jak również kontynuują wspieranie szkoły dostarczając niezbędne pomoce naukowe oraz meble szkolne. Natomiast w Wielkiej Brytanii Peak jest sponsorem szkolnego autobusu Lakeside Community Primary School w Derby. Dzięki temu uczniowie mogą jeździć na zajęcia poza szkołą, jak również odwiedzać wydarzenia sportowe oraz recitale i muzea.

Zrzut-ekranu-2023-01-26-123105