ul. Inwestycyjna 5

11-200 Bartoszyce

Telefon

+48 89 762 02 41

E-Mail

sales@peakpackaging.pl

Worki foliowe do pakowania kosmetyków

Przewóz płynnych kosmetyków może stanowić wyzwanie. Zwłaszcza jeśli stosuje się tradycyjne metody. Aby obniżyć koszty związane z transportem i przechowywaniem kosmetyków, polecamy nasze worki foliowe do pakowania. Z pewnością spełnią wszelkie wymagania w zakresie szczelności, higieniczności oraz wytrzymałości.

Dlaczego odpowiednie torby foliowe do pakowania są tak ważne?

Skażenie produktów kosmetycznych na etapie napełniania zbiornika lub jego opróżniania jest stosunkowo częste. Dlatego przemysł kosmetyczny sięga po rozwiązania, które są w stanie wyeliminować tego typu problemy. Dotyczą one zresztą nie tylko higieniczności, ale także potencjalnej straty produktu. Niedostosowane opakowania, zbiorniki czy worki mogą podczas procesu załadunku utracić cenny materiał. W związku z tym lepiej zainwestować w folię zaprojektowaną z myślą o takich sytuacjach.

Czym wyróżniają się nasze worki foliowe do pakowania?

Prezentowane folie eliminują wymienione problemy. Można je zamówić w pojemności od 250L do 1000L. Na specjalne życzenie stworzymy też worki foliowe do pakowania o znacznie większym litrażu. To sprawia, że nadają się one to przechowywania nawet wielkoseryjnych produkcji w największych przedsiębiorstwach w branży.

Najważniejsza jest jednak ich wytrzymałość oraz elastyczność. Aby utrzymać standardy w tym zakresie, torby foliowe do pakowania kosmetyków przechodzą rygorystyczne testy. Każdy pierwszy i setny produkt z każdej serii poddajemy testom na zniszczenie. Dzięki temu zyskujemy pewność, że do rąk klientów trafią wyłącznie najtrwalsze worki foliowe do pakowania.

Elastyczność idzie w parze ze szczelnością. W efekcie opróżnianie lub napełnianie (metodą od góry, od dołu lub przy rozłożonym worku) nie powoduje ubytku płynu. Z drugiej strony nie ma szans, aby kosmetyki zostały krzyżowo zanieczyszczone. Oznacza to kompleksową ochronę produktów niezależnie od okoliczności.

Folie występują w dwóch wersjach: standardowej lub specjalistycznej – w zależności od modelu. Doradzimy wybór najkorzystniejszego rozwiązania w danym przedsiębiorstwie.

Jakiego rodzaju kosmetyki można magazynować w naszych workach?

Pod tym względem nie ma wielu ograniczeń. Folie są bowiem w stanie przechować produkty o niskiej i wysokiej lepkości, a także dużej gęstości. Na dodatek wytrzymają temperatury sięgające nawet 85ºC. Kremy, tusze, płyny, emulsje i inne preparaty to tylko przykłady tego, do czego można zastosować profesjonalne worki foliowe do pakowania.

Ile kosztują torby foliowe do pakowania?

Dbamy nie tylko o wysoką jakość produktów, ale także ich konkurencyjną cenę. Dlatego przemysł kosmetyczny tak chętnie sięga po nasze rozwiązania. Gwarantujemy bowiem najlepszy stosunek ceny do jakości, co przekłada się na zmniejszenie kosztów transportu oraz magazynowania wszelkiego rodzaju kremów, balsamów, farb, szamponów i wielu innych kosmetyków.

Więcej informacji na ten temat można uzyskać podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi przedstawicielami, do czego serdecznie zachęcamy.

Przemysł spożywczy
Przemysł mleczarski
Przemysł chemiczny
Przemysł kosmetyczny
Przemysł farmaceutyczny
Przemysł napojowy
Skip to content