ul. Inwestycyjna 5

11-200 Bartoszyce

Telefon

+48 89 762 02 41

E-Mail

sales@peakpackaging.pl

Worki foliowe do pakowania kosmetyków

Przewóz płynnych kosmetyków może stanowić wyzwanie, zwłaszcza jeśli stosuje się tradycyjne metody. Aby obniżyć koszty związane z transportem i przechowywaniem kosmetyków, polecamy nasze worki foliowe do pakowania (np. kremów). Z pewnością spełnią wszelkie wymagania w zakresie szczelności, higieniczności oraz wytrzymałości.

przemys_kosmetyczny1

Dlaczego odpowiednie torby foliowe do pakowania są tak ważne?

Skażenie produktów kosmetycznych na etapie napełniania zbiornika lub jego opróżniania jest stosunkowo częste. Dlatego przemysł kosmetyczny sięga po rozwiązania, które są w stanie wyeliminować tego typu problemy. Dotyczą one zresztą nie tylko higieniczności, ale także potencjalnej straty produktu. Niedostosowane opakowania, zbiorniki czy worki kosmetyczne mogą podczas procesu załadunku utracić cenny materiał. W związku z tym lepiej zainwestować w folię, której jesteśmy zresztą producentem, zaprojektowaną z myślą o takich sytuacjach.

Czym wyróżniają się nasze worki foliowe do pakowania?

Prezentowane folie eliminują wymienione wyżej problemy. Można je zamówić w pojemności od 250 l do 1000 l. Na specjalne życzenie stworzymy też worki foliowe do pakowania o znacznie większym litrażu. To sprawia, że jednorazowe worki foliowe do kremu, tuszy czy płynów nadają się do przechowywania nawet wielkoseryjnych produkcji w największych przedsiębiorstwach w branży.

Najważniejsza jest jednak wytrzymałość oraz elastyczność tego typu opakowań. Aby utrzymać standardy w tym zakresie, torby foliowe do pakowania kosmetyków (m.in. kremów) przechodzą rygorystyczne testy. Każdy pierwszy i setny wyrób z serii poddajemy testom na zniszczenie. Dzięki temu – jako producent – zyskujemy pewność, że do rąk klientów trafią wyłącznie najtrwalsze worki foliowe do pakowania.

W przypadku naszych opakowań do kosmetyków elastyczność idzie w parze ze szczelnością. W efekcie opróżnianie lub napełnianie (metodą od góry, od dołu lub przy rozłożonym worku) nie powoduje ubytku płynu. Z drugiej strony nie ma szans, aby kosmetyki zostały krzyżowo zanieczyszczone. Oznacza to kompleksową ochronę produktów niezależnie od okoliczności.

Worki foliowe do pakowania kremów, emulsji, tuszy itp. występują w dwóch wersjach: standardowej lub specjalistycznej – w zależności od modelu. Doradzimy wybór najkorzystniejszego opakowania dla kosmetyków w danym przedsiębiorstwie.

Jakiego rodzaju kosmetyki można magazynować w naszych workach?

Pod tym względem nie ma wielu ograniczeń. Folie są bowiem w stanie przechować produkty o niskiej i wysokiej lepkości, a także dużej gęstości. Na dodatek plastikowe pojemniki na kosmetyki wytrzymają temperatury sięgające nawet 85ºC. Kremy, tusze, płyny, emulsje i inne preparaty to tylko przykłady tego, do czego można zastosować profesjonalne worki foliowe do pakowania.

Ile kosztują torby foliowe do pakowania?

Dbamy nie tylko o wysoką jakość worków foliowych do kremów i innych tego typu produktów, ale także ich konkurencyjną cenę. Dlatego przemysł kosmetyczny tak chętnie sięga po nasze pojemniki. Jako producenci gwarantujemy bowiem najlepszy stosunek ceny do jakości, co przekłada się na zmniejszenie kosztów transportu oraz magazynowania wszelkiego rodzaju kremów, balsamów, farb, szamponów i wielu innych kosmetyków.

Więcej informacji na temat opakowań kosmetycznych można uzyskać podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi przedstawicielami, do którego serdecznie zachęcamy.

Przemysł spożywczy
Przemysł mleczarski
Przemysł chemiczny
Przemysł kosmetyczny
Przemysł farmaceutyczny
Przemysł napojowy
Skip to content