Witamy na stronie

Telefon:

+48 89 762 02 41

Poniedziałek - Piątek:

8:00 - 16:00

E-mail:

sales@peakpackaging.pl
Awesome Image
Historia

O Nas

Peak Packaging LTD. jest wieloletnim projektantem i producentem worków foliowych do zastosowań przemysłowych.

Obsługujemy klientów użytkowników systemu oraz dystrybutorów na całym świecie i cieszymy się znakomitą reputacją za serwis, jakość oraz innowacyjność. Peak Packaging Poland Sp. z o.o. powstała w reakcji na zapotrzebowanie klientów dotyczące nietypowych, wyspecjalizowanych produktów.

Nasze Certyfikaty

Jesteśmy akredytowani przez BRC IoP oraz FDA/IMS.

certyfikat certyfikat

Historia firmy

Rok 1992 - 17 Luty

Założenie firmy oraz rozpoczęcie prac w wynajętych lokalach w Spondon, hrabstwo Derby. Początkowo produkowane tu były worki typu Big-Bag dla przemysłu spożywczego.

Rok 1994

Firma zostaje przeniesiona na Manners Avenue Industrial Estate, gdzie znajduje się do dziś. Wraz ze zmianą lokalizacji firmy, rozpoczęliśmy pracę nad wkładami typu Bag-In-Box, a nasza gama produktów jest systematycznie powiększana do dziś.

Rok 2008

Możliwość dostarczania naszych produktów w całej Europie doprowadziła do założenia fabryki produkcyjnej w Polsce. Nasz Polski oddział rozpoczął pracę w wynajętych lokalach w Bartoszycach na północnym wschodzie Polski.

Rok 2009

Rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości przyłącza typu fitments, skłoniły nas do założenia własnej linii produkcji wtryskowej, która pierwotnie została założona w Long Eaton, Nottinghamshire.

Rok 2010

Wraz z szybkim wzrostem zapotrzebowania na nasze produkty nasza produkcja w Wielkiej Brytanii rozpoczęła pracę 24/7, co ma miejsce do dziś.

Rok 2011

Produkcja wtryskiwanych elementów typu Fitments zostaje przeniesiona do naszej Fabryki w Ilkeston.

Rok 2012

Peak Packaging po raz pierwszy przechodzi audyt standardu BRC, ze świetnym skutkiem i oceną końcową AA.

Rok 2014

Na jesieni zostaje otworzona nowoczesna fabryka w Bartoszycach, założona przez naszego dyrektora genralnego Roberta Wheatley.

Rok 2016

Akredytacja FDA/IMS - pozytywna opinia wydana przez Agencję Żywności i Leków dla danego produktu spożywczego lub leku jest uznawana także poza Stanami Zjednoczonymi za wyznacznik jakości i potwierdzenie braku negatywnego wpływu na zdrowie.

Rok 2018

Rozbudowa zakładu produkcyjnego w Bartoszycach, powiększenie powierzchni produkcyjnej oraz magazynowej.

Rok 2019

Uruchomienie produkcji wtryskowej własnych produktów w Bartoszycach.

Działalność charytatywna

Peak z wielkim zaangażowaniem wspiera akcje charytatywne, zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Nigerii. Jesteśmy dumni z naszego udziału w odbudowie i renowacji ATTA COMMUNITY PRIMARY SCHOOL w mieście Imo State w Nigerii. Nasz dyrektor generalny Robert Wheatley wraz z żoną Juliet osobiście nadzorowali renowacje szkoły w 2014 roku, jak również kontynuują wspieranie szkoły dostarczając niezbędne pomoce naukowe oraz meble szkolne. Natomiast w Wielkiej Brytanii Peak jest sponsorem szkolnego autobusu Lakeside Community Primary School w Derby. Dzięki temu uczniowie mogą jeździć na zajęcia poza szkołą, jak również odwiedzać wydarzenia sportowe oraz recitale i muzea.

Charytatywnie
CharytatywnieOpinie naszych klientów

Skontaktuj się z nami

Zawsze chętnie służymy pomocą.

Zadzwoń

+48 89 762 02 41

Email

sales@peakpackaging.pl