ul. Inwestycyjna 5

11-200 Bartoszyce

Telefon

+48 89 762 02 41

E-Mail

sales@peakpackaging.pl

Worki foliowe do skrzyniopalet

Duże pojemniki do przewozu luzem (DPPL) są szczególnie przydatne w branży chemicznej. Niestety nie da się za ich pomocą transportować płynów – do tego niezbędne są jeszcze worki foliowe. Cieszą się one szczególnym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców, dlatego nie mogło zabraknąć ich w naszej ofercie.

Duże worki foliowe przemysłowe o zwiększonej wytrzymałości

Prezentowane produkty zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o kontakcie z chemikaliami. Wyróżniają się więc wysoką wytrzymałością oraz elastycznością, która ułatwia obsługę przy napełnianiu i opróżnianiu folii. Na ofertę składają się worki o pojemności od 250L do ponad 1000L.

Wytrzymują one temperaturę sięgającą nawet 85ºC, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu kompatybilnych polimerów. Każde pierwsze oraz setne worki foliowe do skrzyniopalet z danej produkcji poddajemy specjalistycznym testom na zniszczenie. W ten sposób ryzyko wycieków jest ograniczone praktycznie do zera.

Jak działa system worków foliowych do skrzyniopalet?

Rozwiązanie to działa w bardzo prosty sposób. Na samym początku wystarczy skorzystać z wygodnego systemu Bag In Box, a następnie napełnić worek naszej produkcji w połączeniu z systemem transportu. Odbywa się to poprzez przyłącza, które umożliwiają zastosowanie metody od góry, od dołu oraz przy rozłożonym worku. Kolejnym krokiem jest przeniesienie kontenerów w wyznaczone miejsce (np. do transportu). Na samym końcu należy przeprowadzić opróżnienie z dostosowanymi przyłączami, takimi jak 2” i 3” membrany czy zawory 2”, 3” i 6”.

Dla zwiększenia wygody folie zostały wyposażone w dodatkowe zawory z funkcją odpowietrzania lub pobierania próbek, a także w taśmy. Duże worki foliowe przemysłowe udostępniamy w wersji standardowej (niebieskie, przezroczyste) lub specjalistycznej (folia metalizowana, EVOH).

Worki foliowe z klejem – korzyści wynikające z ich wykorzystania

Przy transporcie produktów płynnych liczy się szczelność oraz higieniczność. W obu przypadkach nasze produkty spełniają wszelkie wymagania dzięki wygodnemu systemowi napełniania i opróżniania, a także neutralnym przy kontakcie z chemikaliami materiałom. Co więcej, z workami foliowymi można znacznie skrócić czas oraz koszt czyszczenia kontenerów. W praktyce nie ma możliwości pojawienia się ryzyka zanieczyszczenia krzyżowego. To sprawia, że przemysł chemiczny tak chętnie sięga po produkty z serii Pillow Liner i Cube Liner.

Przykładowym zastosowaniem worków foliowych jest transport i magazynowanie klejów na bazie wody, które wymagają bardzo dobrych warunków, aby zachowały swoje właściwości.

Ile kosztują worki foliowe do skrzyniopalet?

Nasze produkty są nie tylko niezwykle przydatne, ale mają też atrakcyjną cenę. To zasługa pełnej kontroli nad procesem wytwarzania. Możemy w związku z tym zagwarantować, że duże worki przemysłowe spełnią wszelkie Państwa wymagania także pod tym względem.

Zachęcamy do przyjrzenia się ofercie i kontaktu telefonicznego lub mailowego w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań.

Przemysł spożywczy
Przemysł mleczarski
Przemysł chemiczny
Przemysł kosmetyczny
Przemysł farmaceutyczny
Przemysł napojowy
Skip to content