ul. Inwestycyjna 5

11-200 Bartoszyce

Telefon

+48 89 762 02 41

E-Mail

sales@peakpackaging.pl

Odkryj nasze najnowsze osiągnięcia – Peak Packaging na targach Warsaw Pack 2024!

LOGO-wARSAW-1
W dniach 23-25.04.2024 przedstawiciele naszej firmy uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań. Wydarzenie to odbywało się w Ptak Warsaw Expo – największym centrum targowym w Europie Środkowo-Wschodniej. Targi cieszyły się ogromnym powodzeniem, dzięki czemu mogliśmy zaprezentować swoje produkty oraz innowacyjne rozwiązania osobom zainteresowanym branżą opakowaniową! Sprawdźcie szczegóły na temat naszego udziału.

Co zaprezentowaliśmy na Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań?

Uczestnictwo w targach było dla nas wyjątkową okazją do zaprezentowania najnowszych osiągnięć i innowacyjnych rozwiązań w branży opakowań. Na stoisku mogliście zobaczyć szeroki wybór naszych produktów, które umożliwiają przechowywanie oraz przewóz płynnych produktów z zachowaniem wszelkich norm higieny i bezpieczeństwa. Przedstawiliśmy między innymi worki foliowe IBC (wkład foliowy oraz plastikowy, składany kontener), kluczowe produkty, jakimi są Cube czy Easyfill Linery oraz worki Bag-in-Box (od 5 do 20 l). Ponadto mieliście okazję zobaczyć nowości – zawór S.60 (z zaawansowaną membraną) czy dwuczęściowy klips (umożliwiający bezpieczne mocowanie z opcją blokady).
most-easyfl-scaled-e1677581655677

Nowe możliwości dla naszej firmy – po wystawie czas na rozwój

Uczestnictwo w targach umożliwiło nam nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych, wymianę doświadczeń z innymi liderami branży oraz przede wszystkim dało szansę na bezpośrednie spotkanie z Wami. Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Chcielibyśmy zaprezentować relację z tego wydarzenia! Jeśli nie mieliście okazji nas odwiedzić na targach, zapraszamy do obejrzenia materiału video, a następnie do kontaktu – dowiecie się więcej o naszych produktach i usługach oraz o tym, jak możemy pomóc w realizacji Waszych potrzeb. Nie przegapcie okazji!
Skip to content